רום כנרת חברת נדלן באזור המפרץ עם 10+ שנות ניסיון.

אנו בקבוצת רום כנרת מאמינים שהצלחתנו נובעת משותפות אמיצה ואמינה עם אלפי לקוחותינו. תוך כדי בחירת המיקומים הטובים ביותר, עבודה עם נותני שירות מומחים ובחירת שותפים מצטיינים, הצליחה קבוצת רום כנרת להפוך לאחת מחברות הנדל”ן המובילות והמשפיעות ביותר.

למעלה מ-45 פרויקטים יוצאי דופן כמו מגדלי הזירים, מגדלי B טאוור, SEA טאוור, SEA HOTEL ועוד פרויקטים יוקרתיים בבת ים ובאזורים נוספים ברחבי הארץ. אלו הפכו למודל למבנים חדשניים, שותפות רווחית, שירות אישי ובעיקר יציבות ואמינות.

קבוצת רום כנרת, בחירת הבית שלך!

חברת רום כנרת מובילה כיום שישה פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. שלושה בבת ים ושלושה בגבעתיים. רום כנרת חקרה את תחום ההתחדשות העירונית בערים שונות ברחבי ישראל על מנת להבין את התהליך שעוברת כל משפחה שמצטרפת לפרוייקט שכזה, ללמוד את הצרכים האישיים, הפרטיים של כל משפחה ומשפחה כדי לסייע למשפחות השונות למנף את היכולות שלהם, להצליח לשפר את איכות חייהם. לאחר מחקר מעמיק הצליחו המהנדסים והמנהלים בחברת רום כנרת להבין את סוד הקסם של הצלחת פרוייקט התחדשות עירונית וכיום הם פועלים במרץ רב למקסם את היתרונות הטמונים בפרוייקט מסוג התחדשות עירונית.