רום כינרת הוא משרד נדל”ן בוטיק הממוקם בתל אביב, ישראל. החברה הוקמה בשנת 2010 על ידי ארז כהן ומאז הפכה לאחד ממשרדי הנדל”ן המצליחים בעיר. בפוסט זה בבלוג, נסתכל כיצד הצליח רום כינרת להגיע להצלחה כזו.

רום כנרת נדלן

מיקום, מיקום, מיקום
תל אביב היא אחת הערים הנחשקות לחיות בישראל. זוהי עיר קוסמופוליטית עם אקלים ים תיכוני, חופים יפים וחיי לילה תוססים. זהו גם המרכז הפיננסי והטכנולוגי של המדינה. כתוצאה מכך, הביקוש לדיור בתל אביב בשמיים.

רום כינרת מימשה את הביקוש הזה במכירת כמה מהנכסים המבוקשים ביותר בתל אביב. הפורטפוליו של החברה כולל דירות יוקרה, פנטהאוזים ווילות במקומות פריים כמו נווה צדק, פלורנטין, יפו ועוד. הודות לרישומים הבלעדיים שלו, רום כינרת ביססה את עצמה כמשרד המועדף על מי שמחפש לקנות או לשכור נכסים בתל אביב.

הצוות הנכון לתפקיד
בנוסף לגישה לנכסים הטובים ביותר בתל אביב, לרום כנרת יש גם צוות מנוסה ומקצועי שמסור לעזור ללקוחות למצוא את ביתם המושלם. ההיכרות העמוקה של הצוות בשוק הנדל”ן בתל אביב מאפשרת להם להעניק ללקוחות ייעוץ וליווי מקצועי לאורך כל התהליך – החל ממציאת הנכס המתאים ועד למשא ומתן על המחיר הטוב ביותר. מסירות זו לשירות לקוחות הביאה לקהל לקוחות נאמן הפונה ללא הרף לרום כינרת לכל צרכי הנדל”ן שלהם.

רום כנרת קנייה

אם אתם מחפשים משרד תיווך אמין ובעל מוניטין שיעזור לכם לקנות או להשכיר נכס בתל אביב, אל תחפשו רחוק יותר מרום כינרת. הודות לרישומים הבלעדיים והצוות המנוסה שלו, רום כינרת הוא המשרד הטוב ביותר עבור כל מי שמחפש למצוא את ביתו המושלם בעיר הבירה התוססת של ישראל.