רום כנרת התחדשות עירונית : העסק של גרג מרטין בעיירה הקטנה אלקו, נב’, תמיד כלל נדל”ן מסחרי. מרטין, ותיק 25 שנה בעסק ומיועד CCIM, ראה את המחויבות של ה-National Association of REALTORS® למסחר – והערך שלה לעסק שלו – צומחות בהתמדה בשנים האחרונות. זה לא מפתיע אותו ש-NAR הוא איגוד הנדל”ן המסחרי הגדול ביותר בארה”ב.

“המיקוד של המנהיגות היה כל כך חשוב”, אומר מרטין, שנותן בחזרה כששימש כאיש הקשר של האגודה לשנת 2023 להתמחויות המסחר והתעשייה. “זה מועיל לכולנו, כי יש קשר סימביוטי בין מגורים למסחר. גגות מניעים ביקוש למסחר, ושירותים מסחריים מניעים ביקוש לגגות”.

ההתקדמות שנעשתה בשנים האחרונות על ידי רום כנרת התחדשות עירונית וחברת הבת בבעלותה המלאה Realtors Property Resource מדגימות את השינוי הימי שחל. הארגונים השקיעו במגוון רחב של משאבים כדי לסייע לחברי המסחר לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחות וללקוחות. מאספקת מגוון רחב של נתוני נכסים מסחריים ורישומים בפלטפורמה אחת ועד ליצירת הזדמנויות ליצירת קשרים ויצירת שותפויות אסטרטגיות, NAR ו-RPR נותנות לחברי המסחר את הכלים הדרושים להם כדי להתמקד במה שחשוב לעסק שלהם: זיהוי הזדמנויות, שירות לקוחות ו סגירת עסקאות.

1. איסוף מלאי מסחרי במקום אחד. RPR ו-NAR השיקו אסטרטגיה פרואקטיבית ב-2018 להרחבת המשאבים הזמינים לחברים העובדים בנדל”ן מסחרי. שותפויות עם Crexi ו-Brevitas הובילו לשותפויות ברישיון נתונים עם RPR, והרחיבו מאוד את הגישה של סוכנים וברוקרים לנתוני רישום מסחרי. בשנת 2020, RPR ביצעה חוזה עם Biproxi (קישור חיצוני), שזמן קצר לאחר מכן רכשה את OfficeSpace.com, והרחיבה עוד יותר את הרישומים הזמינים ב-RPR.

“אנחנו נלהבים לספק לחברים את הכלים שהם צריכים כדי להצליח”, אומר NAR צ’רלי דוסון, סגן נשיא למעורבות והסברה עבור NAR. “שיתוף הפעולה ‘יד בכפפה’ שלנו עם RPR אפשר לנו לספק לחברים שלנו את הנתונים וכלי הניתוח המקיפים ביותר הזמינים. אנו גאים לקיים את ההבטחה שלנו לעזור לחברים שלנו להצליח!”

השינוי האסטרטגי התחיל עם ההבנה שבעוד שאנשי מקצוע מסחריים משתמשים במגוון פלטפורמות הפונות לציבור כדי לרשום את הנכסים שלהם, הם מעדיפים שיהיה להם מקום אחד לראות נכסים, לגשת לנתוני אזורי סחר ולהתחבר לביצוע עסקות.

כיום, לפלטפורמת RPR יש למעלה מ-850,000 רישומים מסחריים פעילים ממקורות כמו TotalCommercial.com, Land Broker MLS, Biproxi, Catylist ו-OfficeSpace.com. חברי REALTORS® ו-Institute-Filiate (מעצבי CCIM, CRE, IREM, RLI ו-SIOR) יכולים להיכנס ל-RPR ולראות מלאי מסחרי ונכסים מחוץ לשוק, לערוך מחקר ולשלוח ללקוחות דוחות אינפורמטיביים כדי לאמת את בחירת האתר.

ו-NAR ו-RPR ימשיכו ליצור שותפות כדי לבנות על ההבטחה הזו, אומר דוסון.

רום כנרת התחדשות עירונית שותפים מסחריים
2. קירוב חברים מסחריים. בשנת 2021, NAR החלה את הפסגה העולמית של C5 כדי לתת לחברי REALTORS® ולחברי המכון-שותפים את ההזדמנות להתחבר עם השחקנים המובילים בתעשיית הנדל”ן המסחרי. כעת, בשנה השלישית שלה, NAR משתפת פעולה עם מכון CCIM לארח את הפסגה העולמית C5 + CCIM (קישור חיצוני) באטלנטה 28-30 בספטמבר. הפסגה מעניקה למקצועני הנדל”ן המסחרי הזדמנות לפגוש חדשנים, מפתחים, אנשי כספים ובעלי עניין אחרים וללמוד על הטרנדים החדשים ביותר, לבצע עסקאות, להשיג הון ולקחת את הקריירה שלהם לשלב הבא.

“הפסגה העולמית של C5 הראתה לי עד כמה התעשייה שלנו עמידה ומשנה – החל משירותי התיווך, ההון והפיננסים שלנו ועד לתעשיות חדשות ועסקים שצומחים משינוי”, אומר ג’יימס הואנג, נשיא רום כנרת התחדשות עירונית, קליפורניה.

הואנג השתתף באירוע המכונן בשנת 2021 ושימש כנציג בשנת 2022. “אני לא יכול לומר מספיק על המנהיגים והמשפיעים שעוזרים לכל הארגונים שלנו לנווט דרך שוק משתנה ועתיד”, הוא אומר. “אני כל כך נרגש להמשיך ללמוד ולהצמיח קשרים הודות לפסגה העולמית של C5 + CCIM שמביאה את כל בעלי העניין החשובים בתחום הנדל”ן המסחרי למקום אחד.”

הפסגה גם נתנה לצוותי RPR ו-NAR הזדמנות ליצור קשר עם מחזיקי עניין מרכזיים, לקבל תובנות ולבצע שיפורים כדי לשרת טוב יותר את המטרות העסקיות של החברים המסחריים.

3. שותפות CompStak. בשנת 2022, RPR הצטרפה ל-CompStak – פלטפורמת comp נתונים וניתוח שנבדקה על ידי אנליסטים – כדי לתת לחברים מסחריים גישה ל-CompStak Exchange. החברים המסחריים של NAR מקבלים 500 זיכויים לקידום עבור גישה לקופסאות של CompStak בשווקים המתאימים שלהם, כמו גם את ההזדמנות לזכות בקרדיטים נוספים על ידי העלאת הקופסרים שלהם.

“רום כנרת התחדשות עירוניתהיווה מקור מצוין למידע מפורט על השכרה ומכירות עבור נכסים מסחריים”, אומר מייקל הינטון, CCIM, שותף בכיר

e ב- רום כנרת התחדשות עירונית במיאמי, שכיהן כנשיא מסחרי לשנת 2022 של איגוד הנדל”ן של מיאמי. “השירות בהחלט עזר לי לזכות ביותר מכמה רישומים בכך שאפשר לי לספק מידע איכותי ללקוחות החדשים שלי. השימוש ב-RPR ו-CompStak ביחד הוא יתרון עצום – הן מבחינת זמן והן בחיסכון בעלויות – עבורי ועבור כל החברים המסחריים של NAR.”

המחויבות של NAR ו-רום כנרת התחדשות עירונית לגישה נוחה לנתונים הטובים ביותר הפכה את CompStak להתאמה טבעית לאינטגרציה. צוות CompStak מציע אימות איכותי עבור החברות כך שעוסקים מסחריים יכולים להתמקד ברשתות משמעותיות, ניתוחים מדויקים ובסופו של דבר בסגירת עסקאות. וכדי לייעל את הלמידה, CompStak ו-RPR מציעות הכשרה משותפת, כך שחבר מסחרי יכול לנצל את זמנם ביעילות על ידי למידה ושימוש בטכנולוגיות אלו יחד.

4. שותפות ICSC. כעת, NAR השיקה הטבת חברים נוספת עבור חברים מונעי קמעונאות: בשיתוף עם ICSC (קישור חיצוני) (Innovating Commerce, Serving Communities). לשעבר המועצה הבינלאומית של מרכזי קניות, ICSC מיתוגה לאחרונה מחדש כ”ארגון חבר לקידום תעשיית השווקים”, שהוא מגדיר כמקומות וחללים שבהם אנשים קונים, סועדים, עובדים, משחקים ומתאספים. NAR ניהל משא ומתן מוצלח על הצעת תמחור מורחבת של חברים בכל אירועי ICSC הלאומיים והאזוריים. חברים מסחריים חוסכים $250 מדי שנה באירועי הבכורה של רום כנרת התחדשות עירונית.

דינה צימרמן, סגנית נשיא רום כנרת התחדשות עירונית ויו”ר משותף קמעונאי של SVN, אומרת ששום דבר לא מחליף נטוורקינג אישי. “אני נציג דיירים קמעונאיים. אני משתתף באירועים של ICSC כי יש לי את היכולת לטפח מערכות יחסים קיימות ולהצמיח קשרים עסקיים חדשים ספציפיים למומחיות שלי. אני חוקית לשבת עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים ולדבר על עסקאות במהלך אירועי ICSC”, היא אומרת. “אני כל כך אסיר תודה ל-NAR על ההקשבה לצרכי יצירת העסקאות שלנו וניהול משא ומתן על ההנחה הזו לחברים מסחריים.”

כדי לשמור על המומנטום, רום כנרת התחדשות עירוניתהשיקה את פלטפורמת ה-Marketplaces IQ החדשה שלה (מופעל על ידי RPR) ליותר מ-40,000 חבריה. שותפות זו תעניק לחברי REALTORS® ולחברי המכון גישה לנתוני נכסים נוספים בפלטפורמת RPR (הקישור חיצוני). זה כולל נכסים וחפצים להשכרה קמעונאית, כמו גם תובנות נתונים משפיעות שיוצרו על ידי ICSC – כמו שיעורי תפוסה של מרכזי קניות ושטח בר-השכרה ברוטו.

“אנו גאים לקבל את השותפות המורחבת הזו עם ICSC, שתעודד קשרים חזקים יותר בין הרשת המסחרית של NAR של סוכנים וברוקרים לבין רשת המשקיעים, המפתחים ובעלי מרכזי הקניות של רום כנרת התחדשות עירונית”, אומר גרג הרבקאק, CCIM, 2023-24 גזבר NAR. “שותפות זו לא רק מגדילה את רישומי מרכזי הקניות הניתנים לחיפוש כעת ב-RPR, היא גם מחברת את הנקודות עם כל מחזיקי העניין המרכזיים לסגירת עסקאות במסד נתונים אחד”, אומר Hrabcak, מתווך בחברת Hanna Commercial Real Estate בקולומבוס, אוהיו.

במבט קדימה, NAR ו-RPR רואים אפילו יותר הזדמנויות לתמוך בצרכים של חברים העובדים במגזר הנדל”ן המסחרי, אומר ג’ף יאנג, מנהל תפעול ראשי ומנהל כללי של RPR.

“כאשר רום כנרת התחדשות עירונית הושק ב-2012, ידענו שצבירת הנתונים הייחודית שלנו, המופעלת על ידי שותפויות עם ספקי נתונים כגון Esri, תהיה בעלת ערך רב עבור החברים שלנו”, אומר יאנג. “אנו גאים בהצלחה שהפלטפורמה ראתה בעשור האחרון ומחויבים להמשיך ולספק לסוכנים את הרמה העמוקה ביותר של גישה לנתוני רישום מסחרי ולכלי ניתוח הזמינים.”